عملیات اجرایی ۱۱ پروژه عمران شهری در خرمشهر آغاز شد

شهردار خرمشهر از آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه عمران شهری با اعتباری افزون بر ۳۳ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال خبر داد.

ˈ محمد حویزاوی ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تکمیل دیوار ساحلی ضلع شمالی خرمشهر با اعتباری افزون بر۱۰ میلیارد ریال، احداث پارک مالیات با اعتباری افزون بر سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و بهسازی پیاده رو پارک مقاومت با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از این پروژه هاست.

وی احداث پارک محله ای شهید موسوی(عباره) با اعتبار سه میلیارد ریال و بهسازی پارک کوی غفار نصیری با اعتبار یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال را یادآور شد و گفت: اعتبار بهسازی پارک فدک و بهسازی معابر کوی بوستان به ترتیب سه میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال و یک میلیاردریال برآورد شده است.

شهردار خرمشهر با اشاره به تهیه و نصب سه ایستگاه اتوبوس مکانیزه با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افزود: استانداردسازی، خط کشی معابر و خرید تجهیزات ایمنی شهری خرمشهر با اعتبار یک میلیارد و ۲۵ میلیون ریال انجام می شود.

وی ایجاد بستر مناسب برای فضای سبز شهری را ضروری خواند و گفت: دیگر پروژه های شهری خرمشهر شامل ترمیم و باسازی پل ورودی خرمشهر- اهواز با چهار میلیارد ریال اعتبار و تکمیل ساختمان ایستگاه آتش نشانی جنب جاده امام جعفر صادق(ع) با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار می باشند.

حویزاوی افزود: شهرداری خرمشهر با تعریف پروژه های متعدد فضای سبز و عمران شهری گامی مثبت درعرصه افزایش فضای سبز برمی دارد.

وی گفت: با توجه به آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهری خرمشهر سال ۹۳ سالی متفاوت برای شهروندان خواهد بود.

PrintFriendly and PDF
تعداد بازدید: 1,239