عملیات اجرایی ۱۱ پروژه عمران شهری در خرمشهر آغاز شد

شهردار خرمشهر از آغاز عملیات اجرایی 11 پروژه عمران شهری با اعتباری افزون بر 33 میلیارد و 945 میلیون ریال خبر داد.

ˈ محمد حویزاوی ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تکمیل دیوار ساحلی ضلع شمالی خرمشهر با اعتباری افزون بر10 میلیارد ریال، احداث پارک مالیات با اعتباری افزون بر سه میلیارد و 700 میلیون ریال و بهسازی پیاده رو پارک مقاومت با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریال از این پروژه هاست.

وی احداث پارک محله ای شهید موسوی(عباره) با اعتبار سه میلیارد ریال و بهسازی پارک کوی غفار نصیری با اعتبار یک میلیارد و 120 میلیون ریال را یادآور شد و گفت: اعتبار بهسازی پارک فدک و بهسازی معابر کوی بوستان به ترتیب سه میلیارد و500 میلیون ریال و یک میلیاردریال برآورد شده است.

شهردار خرمشهر با اشاره به تهیه و نصب سه ایستگاه اتوبوس مکانیزه با اعتباری افزون بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال افزود: استانداردسازی، خط کشی معابر و خرید تجهیزات ایمنی شهری خرمشهر با اعتبار یک میلیارد و 25 میلیون ریال انجام می شود.

وی ایجاد بستر مناسب برای فضای سبز شهری را ضروری خواند و گفت: دیگر پروژه های شهری خرمشهر شامل ترمیم و باسازی پل ورودی خرمشهر- اهواز با چهار میلیارد ریال اعتبار و تکمیل ساختمان ایستگاه آتش نشانی جنب جاده امام جعفر صادق(ع) با سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار می باشند.

حویزاوی افزود: شهرداری خرمشهر با تعریف پروژه های متعدد فضای سبز و عمران شهری گامی مثبت درعرصه افزایش فضای سبز برمی دارد.

وی گفت: با توجه به آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهری خرمشهر سال 93 سالی متفاوت برای شهروندان خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 1,720