داروخانه بیماری های خاص در آبادان افتتاح شد

معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:با افتتاح داروخانه بیماری های خاص در این شهرستان، نیازی نیست که بیماران خاص و سخت علاج برای تهیه دارو به مرکز استان مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، مرتضی جعفری شنبه به رسانه های محلی شهرستان گفت:با تلاش ها و پیگیری های معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان و با انتخاب و همکاری یک داروخانه، در این شهرستان داروخانه داروهای خاص افتتاح شد.
وی افزود:تمامی بیماران خاص و صعب العلاج و افرادی که در تهیه داروی خود با مشکل روبرو می شوند می توانند با مراجعه به داروخانه دکتر خلیلی به آدرس خیابان امیرکبیر، خیابان پرویزی که به عنوان داروخانه خاص دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان تعیین شده است، داروی خود را تهیه کنند.
جعفری اضافه کرد:پیش از این بیماران خاص برای تهیه داروهای خود به اهواز و شهر های دیگر استان خوزستان مراجعه می کردند که این موضوع زحمات و هزینه های اضافی را به آنان تحمیل می کرد.
معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد:در این داروخانه می توان مجموعه کامل داروها را شامل داروهای سقط های مجاز درمانی، دارو های سرطانی و هر دارویی که کمبود آن در شهرستان آبادان نیاز شود، تهیه کرد.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 4,171