بازدید مدیرعامل پست کشور از ادارات پست آبادان و خرمشهر

مهندس مهری با سفر به استان خوزستان از ادارات پست آبادان و خرمشهر بازدید کرد.

مهندس مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست با همراهی ترابی مدیر کل روابط عمومی شرکت پست پانزدهم اردیبهشت ماه جاری به استان خوزستان سفر کرد.

مهندس مهری با حضور در استان خوزستان و سفر به شهرستان های آبادان و خرمشهر با همراهی ترابی و حموله مدیرکل پست استان خوزستان از ادارات پست این شهرستان ها بازدید کرد.

رییس هیات مدیره شرکت پست در این بازدیدها که از بخش ها و  واحدهای مختلف ادارات پست شهرستان های آبادان و خرمشهر صورت گرفت با کارکنان و موزعین این ادارات از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت پست در جمع کارکنان و موزعین این شهرستانها با تقدیر از زحمات آنان خواستار تلاش دسته جمعی جهت ارائه خدمات با کیفیت و حفظ وجهه و اعتماد مردم به پست شد.

وی موزعین را امین مردم نامید و گفت: شما پیشانی و ویترین پست هستید.با مردم مهربانانه رفتار کنید و خدمات خود را در بخش توزیع به بهترین وجه به آنان ارائه کنید.حال و آینده پست در دستان شماست و مجموعه پست قدر شما را می داند و سپاسگزار خدمات شماست.

مهندس مهری تصریح کرد:موزعین زحمت کش ترین قشر پست هستند و ما از تمامی مطالبات آنها آگاهی داریم و پیگیر حصول نتیجه این مطالبات هستیم.

رییس هیات مدیره با شنیدن درخواست موزعین درخصوص تجهیزات و طراحی لباس مناسب مناطق گرمسیر دستور پیگیری و پاسخ  اجرایی به این درخواستها شد.

در این دیدارها موزعین و کارکنان از اصلاحات صورت گرفته در نظام پرداخت و تهیه و توزیع تجهیزات موزعین که منجر به آراستگی و وجهه بخشیدن به این بخش شده است از مدیرعامل شرکت پست تقدیر کردند.

مهندس مهری در پایان سفر خود به استان خوزستان و بازدید از این ادارات از وضعیت مناسب و مطلوب حاکم در ادارات پست استان خوزستان و مدیریت شایسته امور در این استان تقدیر کرد.

گفتنی است بازدید از یادمان شهدای شلمچه از دیگر برنامه های مدیرعامل در سفر به استان خوزستان بود.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 2,266