بازدید مدیرعامل پست کشور از ادارات پست آبادان و خرمشهر

مهندس مهری با سفر به استان خوزستان از ادارات پست آبادان و خرمشهر بازدید کرد.

مهندس مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست با همراهی ترابی مدیر کل روابط عمومی شرکت پست پانزدهم اردیبهشت ماه جاری به استان خوزستان سفر کرد.

مهندس مهری با حضور در استان خوزستان و سفر به شهرستان های آبادان و خرمشهر با همراهی ترابی و حموله مدیرکل پست استان خوزستان از ادارات پست این شهرستان ها بازدید کرد.

رییس هیات مدیره شرکت پست در این بازدیدها که از بخش ها و  واحدهای مختلف ادارات پست شهرستان های آبادان و خرمشهر صورت گرفت با کارکنان و موزعین این ادارات از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت پست در جمع کارکنان و موزعین این شهرستانها با تقدیر از زحمات آنان خواستار تلاش دسته جمعی جهت ارائه خدمات با کیفیت و حفظ وجهه و اعتماد مردم به پست شد.

وی موزعین را امین مردم نامید و گفت: شما پیشانی و ویترین پست هستید.با مردم مهربانانه رفتار کنید و خدمات خود را در بخش توزیع به بهترین وجه به آنان ارائه کنید.حال و آینده پست در دستان شماست و مجموعه پست قدر شما را می داند و سپاسگزار خدمات شماست.

مهندس مهری تصریح کرد:موزعین زحمت کش ترین قشر پست هستند و ما از تمامی مطالبات آنها آگاهی داریم و پیگیر حصول نتیجه این مطالبات هستیم.

رییس هیات مدیره با شنیدن درخواست موزعین درخصوص تجهیزات و طراحی لباس مناسب مناطق گرمسیر دستور پیگیری و پاسخ  اجرایی به این درخواستها شد.

در این دیدارها موزعین و کارکنان از اصلاحات صورت گرفته در نظام پرداخت و تهیه و توزیع تجهیزات موزعین که منجر به آراستگی و وجهه بخشیدن به این بخش شده است از مدیرعامل شرکت پست تقدیر کردند.

مهندس مهری در پایان سفر خود به استان خوزستان و بازدید از این ادارات از وضعیت مناسب و مطلوب حاکم در ادارات پست استان خوزستان و مدیریت شایسته امور در این استان تقدیر کرد.

گفتنی است بازدید از یادمان شهدای شلمچه از دیگر برنامه های مدیرعامل در سفر به استان خوزستان بود.

PrintFriendly and PDF
تعداد بازدید: 1,028