اقتصاد اروند در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت

قائم مقام و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند گفت: استقرار گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی خروجی و ورودی منطقه، آغاز تحول و رشد اقتصادی بریا آبادان و خرمشهر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، عبدالله کعبی در مراسم انتقال گمرکات مستقر در بازارهای تجاری ساحل اروند و کنزالمال به مبادی خروجی و ورودی منطقه آزاد اروند، که با حضور مقامات گمرک و معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای این سازمان انجام پذیرفت گفت: استقرار گمرک در مبادی خروجی و ورودی منطقه، دستاوردی تاریخی برای آغاز یک رشد بی سابقه در اقتصاد و تحول ساختاری در رشد و رسیدن به نقطه مطلوب برای معیشت و رونق کسب و کار در آبادان و خرمشهر است.

وی خطاب به رئیس محترم جمهور در دولت تدبیر و امید افزود: بدون تردید امید، بیش از گذشته برای ما نشان افتخاری است که در دولت جنابعالی دریافت کردیم و این نشان، برای ما آغازی از حرکت به سمت رشد و تعالی در اقتصاد و رسیدن به نقطه مطلوب در اقتصاد آسیب دیده آبادان و خرمشهر است.

  از شما تشکر و قدردانی می کنیم چرا که امید را به مردم خوب و شریف منطقه آزاد اروند به ارمغان آوردید و بی تردید عواید و دستاوردهای این تحول، در معیشت و اقتصاد خانوادهای اروندی و فعالان اقتصادی و تجار و بازرگانان آبادان و خرمشهر خواهد رسید و این موضوع نهایت غایت و هدف ما در خدمت به مردم این مرز و بوم است.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند در پایان خاطر نشان کرد: تولید و اشتغال دو بازوی مهم و اساسی و نتیجه  آغاز این فرآیند است که منطقه آزاد اروند استراتژیک را در گستره ای از کشورهای منطقه، پیشتاز در رشد اقتصادی و توسعه قرار خواهد داد و می تواند امید آیندگان و فرزندان آبادان و خرمشهر برای آسودگی خاطر در معیشت و کسب و کار و به معنایی دیگر اقتصاد شکوفای خانواده های اروندی باشد.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 503