(MU TAG) کوچکترین دستگاه پیشگیری از گم شدن وسایل شخصی

MU TAG دستگاه ردیاب کاربردی برای جلوگیری از گم شدن انواع وسایل شخصی
این دستگاه با امکان اتصال به انواع گوشی های هوشمند به صورت ساده میتواند بر روی وسایل ضروری مانند کلید ، کیف و غیره نصب شود. استفاده از این دستگاه محدودیت سنی ندارد.
 دستگاه MU TAG در مقایسه با دستگاه های موجود در بازار بسیار کوچکتر است. این دستگاه به ” برچسب” نیز معروف می باشد  که  بر روی وسایل شخصی افراد قرار میگیرد و فرد میتواند با استفاده از اپلیکیشن نصب شده در تلفن همراه این برچسب را مدیریت کنند.
این برچسب را میتوان بر روی هر گونه دستگاه یا وسیله ای مانند موبایل، لب تاپ، چمدان، و غیره قرار داد. کاربر میتواند با استفاده از تلفن همراه وسایل برچسب خورده خود را  رد یابی کند. برای مثال این برچسب را میتوان درچمدان مسافری قرار داد و چمدان را در راه یا در فرودگاه ردیابی کرد. 
این دستگاه از گم شدن وسایل جلوگیری میکند و همچنین قابلیت یادآوری کردن را نیز دارد. کاربر میتواند در لیست یاد آوری خود وسایل مورد نیاز را یادداشت کند و در صورت جا گذاشتن هر یک از آنها پیام یادآوری دریافت کند.
 MU TAGاز دو ماژول میکروکنترلر اصلی و باتری قابل تعویض و قابل شارژ تشکیل میشود. طول عمر باتری قابل تعویض و قابل شارژ  3 ماه میباشد. 
مزیت های این دستگاه :
۱٫ دریافت پیام یاد آوری و اخطار فقط در مواقع مورد نیاز
۲٫ نصب آسان
۳٫ قابلیت شارژ و تعویض باتری
۴٫ ابعاد کوچک این برچسب قابلیت نصب بر روی هر  وسیله ای با هر ابعادی را میسر میکند
۵٫  این برچسب در رنگهای متنوع موجود میباشد
تاریخ تحویل این برچسب در ماه دسامبر ۲۰۱۷ و قیمت آن ۲۵ دلار میباشد.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 357