سومین نشست برگزاری طرح بزرگ غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان ویژه تابستان ۹۶ برگزار شد

سید علی موسوی ، مدیرآموزش تعالی و بلوغ کسب و کارها در سومین نشست برنامه ریزی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان منطقه با روسای مراکز فنی و حرفه ای و مسئولان آموزشگاه های آزاد از اقداماتی که تاکنون صورت گرفته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند ،  سومین نشست برنامه ریزی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان منطقه با حضور مدیر آموزش تعالی و بلوغ کسب و کارها ، روسای مراکز فنی و حرفه ای، مسولان آموزشگاه های آزاد ، مسولان انجمن های صنفی آبادان و خرمشهر در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

مدیر آموزش ، تعالی و بلوغ کسب و کارها در این نشست گفت :  استقبال از این طرح بسیار چشمگیر بوده و اکثر آموزشگاه ها با حداکثر ظرفیت از حرفه آموزان ثبت نام نموده اند. کلیه رشته های ارائه شده در این طرح، در دوره زمانی بیش از 30 ساعت و طبق استاندارد رسمی نظام اموزشی برگزار می شوند.

سید علی موسوی در ادامه افزود:  پرداخت های که توسط سازمان منطقه آزاد اروند به این طرح صورت می گیرد شامل دو بخش است که یک بخش نخست آن از طریق مراکز فنی و حرفه ای به آموزشگاه ها بابت هزینه  هر نفر حرفه آموز و بخش دیگر آن به حرفه آموزان بابت هزینه های ایاب و ذهاب و موفقیت در آزمون پایان دوره پرداخت می شود.

سید علی موسوی خاطر نشان کرد: در پایان این طرح از بهترین آموزشگاه ها و مربیان و حرفه آموزان تقدیر خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد:  از آموزشگاه ها انتظار می رود این دوره ها با بهترین کیفیت اجرا شوند و بر مدیران آن آموزشگاه هاست تلاش و کوشش خود را در راستای موثر واقع شدن این دوره ها برای استفاده بهتر حرفه آموزان بکار گیرند.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 351