برگزاری جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی عملیاتی جهت احداث نیروگاههای خورشیدی کوچک

جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی عملیاتی جهت احداث نیروگاههای خورشیدی کوچک، با حضور مهندس حسنی دستیار جوان و مشاور مهندس ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد ایران، مهندس شمخانی معاون فنی و زیربنایی منطقه آزاد اروند، مهندس رحیمی مدیر توسعه زیر ساخت شهری و روستایی و جمعی از مدیران بهزیستی ،کمیته امداد و  شرکت توزیع برق ، آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان و مجری طرح در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند در این خصوص گفت: طرح مذکور علاوه بر اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی منطقه آزاد اروند، رویکردی به سوی بهره برداری از انرژی های نو با استفاده از سامانه های خورشیدی دارد.

موعود شمخانی افزود: بخشی از پروژه احداث سامانه های خورشیدی جهت تولید برق برای اقشار بی بضاعت است که مدتی است مدیریت توسعه زیرساخت شهری معاونت فنی و عمرانی در دستور کار خود دارد و نمونه  پایلوت آن را در خرمشهر نصب و احداث کرده است.

گفتنی است اعضای حاضر در جلسه مذکور، ابتدا نظرات خود را در خصوص چالشهای موجود احتمالی و راهکارهای رفع موانع و چالش ها ارائه و به بحث تبادل نظر در این باره پرداختند، در این جلسه مقرر شد تا با همکاری و همدلی تمامی ارگانهای ذیربط اشتغالی پایدار در سطح منطقه برای مددجویان ایجاد شود.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 285