معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند: توسعه نیروی انسانی اساس توسعه اقتصادی منطقه آزاد اروند است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از توسعه نیروی انسانی به عنوان اساس توسعه اقتصادی این منطقه در قالب توجه به آموزش پایه نام بررد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سید مرتضی نعمت زاده در آئین کلنگ زنی طرح توسعه مدرسه عترت مینوشهر گفت: کلنگ زنی طرح توسعه مدرسه عترت نشان داد که هدف و رویکرد منطقه آزاد رویکردی انسانی و آموزش محوراست.

وی افزود: مینوشهر از ابتدای شروع به کار منطقه آزاد اروند جایگاه ویژه ای در سیاست های سازمانی داشته و لذا امسال نیز تلاشمان بر آن است  تا این توجه را به نحوی اجرایی کنیم.

وی اظهار کرد: مقرر شد تا امسال مبلغ دو میلیارد و 500 میلیون ریال را به 5 حوزه از فعالیت مدیریتهای این معاونت شامل آموزش، گردشگری و صنایع دستی، ورزش، سلامت و محیط زیست و فرهنگ و هنر اختصاص یابد تا بتوانیم حرکتی را در سطح اثر بخش ازمنطقه آزاد آغاز کنیم،ودر پی آنیم تا ضمن توسعه فعالیتها شاهد تحولات خوبی در مینوشهر باشیم.

وی تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن مینوشهر در کنار بازار کنزالمال بایستی مسافری که به این بازار می آید بتواند اوقاتش را در فضای بسیار خوب و مناسب این شهر بگذراند، از این رو تلاشمان بایستی در جهت توسعه جامع منطقه در تمامی زمینه ها باشد.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 390