دیدار مشترک معاونت سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند و گروه سرمایه گذاری رزین

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند ، محمود عیدان ترک زاده در این دیدار به معرفی ظرفیت های تجاری و بازرگانی منطقه به ویژه در بخش های صادرات در شلمچه و بازار محصولات کشاورزی پرداخت و آن را از مزیت های نسبی منطقه آزاد اروند عنوان کرد.
وی افزود: قرار گرفتن منطقه آزاد اروند در بازار پر رقابت غرب آسیا می تواند زمینه ای برای حضور بانک ها و موسسات مالی بین المللی در منطقه به منظور رونق گرفتن بازارهای پول و سرمایه در آن باشد .
ترک زاده ضمن تشکر از حضور این گروه سرمایه گذار، آمادگی خود را برای فعالیت های مشترک با گروه سرمایه گذاری رزین اعلام نمود .
در این دیدار منوچهر گلچین، عضو شورای راهبردی و مدیر ارشد بخش سرمایه گذاری گروه رزین، به معرفی فعالیت ها و توانمندی های سرمایه گذاری آن گروه پرداخت . سرمایه گذاری در حوزه تجارت الکترونیک، بازارهای خرد از قبیل فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها، راه اندازی نمایشگاه های دائمی و اکسپو و ارتباط با بازارهای تجاری و صنعتی روسیه و ترکیه بخشی از فعالیت های گروه سرمایه گذاری رزین است.
شایان ذکر است گروه سرمایه گذاری رزین دارای سابقه فعالیت های سرمایه گذاری در امارات متحده عربی، قبرص، یونان، اکراین و مالزی است که عمده فعالیت های این گروه سرمایه گذار در بازار پول است.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 343