معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند: افزایش ۹۰ درصدی تولید کارتخوان در ارونتک

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از رشد 90 درصدی ظرفیت تولید دستگاه کارتخوان ارونتک در پنج ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند ، محمود ترک زاده  ضمن اعلام این خبر اظهار داشت:کارخانه ارونتک به عنوان بخش تولید فناپِ پرداخت ، کمتر از دو سال است که فعالیت خود را در حوزه تولید سخت افزارهای بانکی و پرداختی در سال 1395 در سایت صنعتی خرمشهر آغاز کرده است و تاکنون توانسته 83 هزار دستگاه کارتخوان بانکی تولید کند.
 وی افزود :در پنج ماه نخست امسال بالغ بر ۴۲ هزار و 500 پایانه فروش در خط تولید ارونتک تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۹۰ درصد رشد داشته است.
ترک زاده بیان داشت : تولید دستگاه کارت‌خوان تحت لیسانس شرکت تایوانی کسلز اولین مأموریت این کارخانه بوده که تا به امروز توانسته است نیازهای بانک های صادرات، سپه، رفاه، گردشگری و  PSP بانک پاسارگاد را پوشش دهد.
 شایان ذکر است کیوسک پرداخت، صندوق صدقات الکترونیکی، دستگاه فروش شارژِ موبایل، خودپرداز غیرنقد و .. از دیگر محصولات ارونتک است که با بهره گیری از توانمندی سرمایه های انسانی بومی در منطقه آزاد اروند و حمایت معاونت سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها تولید می شود.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 296