نمایشگاه یورو پورت ٢٠١٧ هلند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند،این نمایشگاه از تاریخ 7 نوامبر تا 10 نوامبر در محل نمایشگاهی Ahoy شهر روتردام دایر خواهد بود.
در این نمایشگاه بیش از 1100 شرکت از بیش از 45 کشور مختلف حضور داشته و آخرین دستاورد ها و محصولات خود را دراین نمایشگاه ارائه دادند.
علاوه بر پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه کشورهای نظیر فرانسه، انگلستان، کره جنوبی، یونان، لهستان، رومانی و … حضور پیدا کردند.
پاویون جمهوری اسلامی ایران، با حمایت ستاد توسعه فناوری صنایع دانش بنیان دریایی و صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری انجمن صنفی سازندگان شناور، تجهیزات و سازه های دریایی ایران، در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.
محمود عیدان ترک زاده معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند هدف از حضور در نمایشگاه یورو پورت هلند را شناسایی ظرفیت های مشترک ایران و هلند و دیگر کشورهای فعال در حوزه صنعت فراساحلی دانست و اظهار کرد: یورو پورت مهم ترین مرکز عرضه فناوری های دریایی و فراساحلی در جهان می باشد و منطقه آزاد اروند در چارچوب تقویت توان حمل و نقل دریایی خود آماده فعالیت و همکاری با برترین شرکت های فعال در این حوزه است.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 335