قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند، عنوان کرد: عدم هماهنگی بین دستگاه ها علت اصلی مشکلات آبادان است

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند ، گفت : یکی از دغدغه ها و علت اصلی مشکلات آبادان همراه و یکدل نبودن مدیران و عدم هماهنگی بین دستگاه های این شهر با یکدیگر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند , عبدالله کعبی ، سه شنبه (30 آبان ماه ) در آئین تکریم و معارفه شهردار جدید شهر آبادان که با حضور معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند ، امام جمعه آبادان ، معاون عمرانی استانداری خوزستان ، فرماندار ویژه ، شهرداران جدید و قدیم و مسئولان شهری و استانی در تالار الغدیر فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد ،یکی از دغدغه ها و علت اصلی مشکلات آبادان را همراه و یکدل نبودن مدیران و عدم هماهنگی بین دستگاه ها در این شهر دانست و گفت:علی رغم وجود پالایشگاه، پتروشمی، بندر، گمرک ، شهرک های صنعتی و سازمان منطقه آزاد اروند هنوز نتوانستیم برای ارائه خدمات بهتر به مردم هماهنگی لازم را داشته باشیم ، باید از همه فرصت ها استفاده کرده تا در جامعه آرامشی ایجاد شود.

وی افزود : در دوره های گذشته فشارهای سیاسی جذب نیرو باعث شده که اکنون شهرداری آبادان توانایی پرداخت حداقل حقوق پرسنل خود را نداشته باشد.

وی ادامه داد : قبل از جنگ تحمیلی فقط پالایشگاه در آبادان وجود داشت اما اکنون فرصت ها و ظرفیت های بسیار زیاد و خوبی در این شهر وجود دارد که می بایست از آن ها استفاده کرد.

کعبی با بیان اینکه مشکلات آبادان متعلق به امروز نیست و سالهاست که وجود دارد ، گفت : باید از شهردار جدید در حد ظرفیت های موجود توقع داشت و باید سطح توقع‌مان را بالا ببریم تا شهردار از همه ظرفیت های آبادان استفاده کند.

وی ، مهندس حمیدپور شهردار منتخب شورای اسلامی شهر آبادان را جوانی خوش فکر ، تحصیلکرده ، بومی این منطقه و فردی توانمند دانست و بیان کرد :سازمان منطقه آزاد اروند نیز به سهم خود کمک های لازم را برای ارائه خدمات به شهروندان ارائه خواهد کرد زیرا این را نیز وظیفه خود میداند که در ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مردم این منطقه تلاش کند.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند ، گفت : ما ملزم به ارائه خدمات به شهروندان بوده و به عنوان دستگاهی که با برنامه کار می کند انجام وظیفه میکنیم و تلاش داریم با کمک همه دستگاه‌ها مشکلات را حل کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 531