مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند: منطقه آزاد اروند تبدیل به پایلوتی برای طرح های نوین آموزشی کشور می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: منطقه آزاد اروند تبدیل به پایلوتی برای طرح های نوین آموزشی کشور می‌شود تا الگویی برای توسعه در سراسر کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره این سازمان در جلسه شورای آموزش‌وپرورش منطقه آزاد اروند اظهار کرد: منطقه آزاد اروند تبدیل به پایلوتی برای طرح های نوین آموزشی کشور می‌شود تا تبدیل برای توسعه در سراسر کشور باشد.
وی افزود: ما معتقدیم آموزش‌وپرورش یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌ها برای پیشرفت در حوزه فرهنگ است و در اولویت برنامه های کلان منطقه آزاد اروند نیز قرار دارد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: آنچه در توان داریم در اختیار حوزه آموزش منطقه می‌گذاریم هر چند لازم است وزارت آموزش‌وپرورش هم امکانات و اعتبارات بیشتری برای این کار فراهم کند و آنچه وزارت تأیید کند برای ما مهم است.
وی با بیان اینکه راهبرد کلان ما توسعه آموزش‌وپرورش است، عنوان کرد: چگونگی آن در اختیار وزارت آموزش‌وپرورش است و باید در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ما به برنامه‌های این وزارت در منطقه آزاد اروند کمک می‌کنیم و لازم است این وزارت توان مضاعفی برای پیشبرد آموزش در منطقه به کار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 338