اتفاقاتی که در بازار مناطق آزاد رخ داده سبب ایجاد ظرفیت‌های جدیدی شده است

معاون علمی، فناوری و پژوهشی سازمان بسیج کشور گفت: هم‌مرزی با عراق از جهت فرهنگی و اتفاقات جدیدی که در بازار مناطق آزاد رخ‌داده ظرفیت جدیدی ایجاد کرده است که این موضوع کمک می‌کند تا بتوانیم بهتر از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سردار حسین قدیانی معاون علمی، فناوری و پژوهشی سازمان بسیج کشور در نشست معاونین علمی، پژوهشی و فناوری سپاه‌های سراسر کشور که امروز در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار کرد: قدیانی اعلام کرد: از معاونت‌های بسیج علمی کشور دعوت کردیم تا به دلیل ظرفیت‌های خوبی که در حوزه صنعت گردشگری خوزستان و در منطقه آزاد اروند وجود دارد به این منطقه بیایند.
وی بیان کرد: نشست ۳ روزه تخصصی به همین منظور برگزار کردیم تا از ظرفیت‌های منطقه آزاد اروند در جهت تعامل، هم‌افزایی استفاده کنیم.
سردار قدیانی عنوان کرد: می‌توانیم با کمک منطقه آزاد اروند بسیاری از ظرفیت‌های فناوری و اختراعات کشور را با دیگر کشورها مبادله‌کنیم.
معاون علمی، پژوهشی سازمان بسیج بابیان اینکه مسئولان معاونت‌های علمی فناوری بسیج از 32 استان در این همایش حضور دارند، عنوان کرد: برگزاری این همایش به‌صورت فصلی بوده و برگزارکننده آن معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سازمان بسیج کشور است.
وی بیان کرد: این فصل در خوزستان و منطقه آزاد اروند هستیم تا تعامل و مشارکتی در مناطق آزاد و ظرفیت‌های پژوهشی و علمی این مناطق مطرح شود و بتوانیم ظرفیت‌های علمی این مناطق را به بالفعل تبدیل کنیم و به رسالت واقعی مناطق آزاد برسیم.
قدیانی گفت: هم‌مرزی با عراق از جهت فرهنگی و اتفاقات جدیدی که در بازار مناطق آزاد رخ‌داده ظرفیت جدیدی ایجاد کرده است که این موضوع کمک می‌کند تا بتوانیم بهتر از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم. در این همایش بررسی‌هایی انجام می‌دهیم تا راهکارهای جدیدی بیابیم.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 458