حماسه‌ای دیگر در منطقه آزاد اروند شکل گرفت/حضور کارکنان منطقه آزاد اروند در راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در منطقه آزاد اروند و هم‌زمان با دیگر نقاط کشور با حضور کارکنان منطقه آزاد اروند و عامه مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، هم‌زمان با به صدا درآمدن بانگ الله‌اکبر ندای رسای بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، رهبر کبیر و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و بیعت با ولی‌فقیه، مردم همیشه درصحنه منطقه آزاد اروند حماسه دیگری در 22 بهمن‌ماه 1396 رقم زدند.
مردم غیور خرمشهر و آبادان فارغ از رنگ و نژاد، قومیت و لباس با نهادن دست در دست یکدیگر باهم شعار اتحاد را فریاد زدند و حماسه‌ای دیگری خلق کردند. حماسه‌ای از جنس برادری، حمایت از آرمان‌های انقلاب و بستن دهان استکبار توسط مردم منطقه آزاد اروند خلق شد.
مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند نیز همگام با مردم در این حماسه انقلابی حضور پیدا کردند و یکدلی و یک‌صدایی دولت و ملت را به جهانیان نشان دادند.
عبدالله کعبی قائم‌مقام سازمان منطقه آزاد اروند در این راه‌پیمایی اظهار کرد: حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن باعث تقویت روحیه و امید در بین مردم و مایه یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی است.
وی بابیان اینکه این حضور حماسی مردم به معنای تداوم راه انقلاب اسلامی در بین اقشار مختلف مردم است، عنوان کرد: مردم همواره به انقلاب خود عشق و علاقه دارند و در برابر دشمن و به‌خصوص رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی ثابت‌قدم هستند.
کعبی گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تماشایی است.
قائم‌مقام سازمان منطقه آزاد اروند افزود: این حضور مردم به‌خصوص عشایر غیور و مرزداران منطقه آزاد اروند بیانگر اقتدار، عزت، عظمت و کرامت مردم ایران است و پاسخی به یاوه‌گویی‌های دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی است.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 235