برگزاری نخستین شورای ورزشی منطقه آزاد اروند همزمان با تورنمنت کبدی

نخستین شورای ورزش منطقه آزاد اروند هم‌زمان با آغاز تورنمنت کبدی در این منطقه و با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، هم‌زمان با آغاز تورنمنت بین‌المللی کبدی در منطقه آزاد اروند، نخستین جلسه شورای ورزش منطقه آزاد اروند با حضور مسئولین کشوری، قائم‌مقام و مسئولین سازمان منطقه آزاد اروند در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
پیمان ادیبی مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند در این جلسه اظهار کرد: طی ماه‌های گذشته موافقت شد که هیئت‌های ورزشی زیر نظر اداره ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند فعالیت کنند و تاکنون 17 هیئت ورزشی به همین منظور معرفی شدند.
وی افزود: اخیراً تعدادی از تیم‌های ورزشی منطقه آزاد اروند در رشته‌های مختلف رکوردهایی را در کشور زدند و توانستیم در رشته بوکس هم سهمیه جدیدی کسب کنیم.
ادیبی عنوان کرد: قبلاً تمامی ورزشکاران منطقه باید برای حضور در مسابقات کشوری در مسابقات استانی شرکت می‌کردند اما امروز دیگر با این شرایط مواجه نیستیم.
وی افزود: 620 رویداد ورزشی در 8 ماه در منطقه آزاد اروند برگزارشده است که 13 مسابقه قهرمانی کشوری،70 مسابقه استانی، 203 محلی و 10 دوره‌های مربی‌گری ازجمله این رویدادها بوده‌اند.
سید مرتضی نعمت زاده معاون، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد نیز در این جلسه گفت: کاری که دولت‌ها در سه دهه گذشته نتوانستند در شهرهای حاشیه‌ای منطقه مانند اروندکنار و چوئبده انجام دهند بر عهده سازمان منطقه آزاد اروند قرار گرفت.
وی افزود: از صمیم قلب از مدیرعامل و هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند تشکر می‌کنیم که اساس توسعه منطقه را توسعه انسانی قرارداد و تمرکز ویژه‌ای بر این داشت.
معاون، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اظهار داشت: ورزش برای ما اهمیت زیادی دارد و امیدواریم باهمت و عنایت وزارت ورزش حضور بیشتری در کنار مجموعه ورزش ما داشته باشند.
وی بابیان اینکه استعداد ای ما همچنان زیر خاکستر جنگ باقی‌مانده است، بیان کرد: امیدواریم در چهارچوب توافق‌نامه‌های انجام‌شده حداقل اندکی از دینی که بر گردن ما است ادا شود.
پس‌ازاین جلسه مراسم افتتاحیه تورنمنت بین‌المللی کبدی منطقه آزاد اروند در سالن شهید جهان‌آرا خرمشهر و با حضور معاون وزیر ورزش، معاون، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری و مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 279