پیام تبریک اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مردم آبادان و خرمشهر به مناسبت آغاز سال نو

پیام تبریک اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مردم آبادان و خرمشهر به مناسبت آغاز سال نو

بسمه‌تعالی

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
اینک بهاری دوباره از راه رسیده است و تجدید زندگی در طبیعت نویدبخش حال بهتر و شایسته‌تر است . تقارن آغاز سال ۹۷ با ماه رجب و ایام میلاد امیرالمؤمنین(ع) حلاوت این عید فرخنده را دوچندان کرده است .
مردم عزیز خرمشهر و آبادان شکی نیست که  همواره بزرگ‌ترین افتخار خود را اعتمادی دانسته‌ایم که شما نثار خدمتگذاران خودکرده‌اید. رویکرد سازمان منطقه آزاد اروند در سال‌هایی که از تأسیس آن می‌گذرد به‌خصوص بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و الحاق کامل شهرهای آبادان و خرمشهر به‌عنوان یک منطقه آزاد تجاری همواره در نظر داشته است ؛ در راستای برنامه‌ای منسجم و مدون با تأکید بر تحقق اهداف چشم‌انداز 20 ساله ایران اسلامی و با اجرای مواد مصوب در قانون چگونگی اداره مناطق آزاد حرکت کند.
همه ما مردم و مسئولین در سال جدید تحقق توسعه و رشد اقتصادی توأم با عدالت محوری را سرلوحه کار خویش قرار خواهیم داد و با اطاعت از منویات رهبری و نام‌گذاری این سال به نام حمایت از کالای ایرانی تلاش خواهیم کرد که تا پایان سال 97 نمود آن را منطقه آزاد اروند شاهد باشیم .
امیدوارم این عید باستانی آغازی پر از شادی و نشاط همراه با آرامش و موفقیت ، سلامت و دستیابی به موفقیت‌های روزافزون باشد.
اسماعیل زمانی مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 134