تمهیدات لازم در بازار برای خرید عید دیده شده است

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: کالاهای موردنیاز مردم به‌وفور در بازار وجود دارد و تمهیدات لازم برای خرید عید در بازار اندیشیده شده است.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سید علی موسوی اظهار کرد: تلاش و تأکید ما بر این است که ساختمان جدید اتاق اصناف خرمشهر تا سال 98 آماده شود.

معاون اقتصادی و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند افزود: آغاز این کار در هیئت‌رئیسه قبلی بود و قطعاً هیئت‌رئیسه جدید نیز در برای تحقق این موضوع تلاش می‌کند.

وی با اشاره به تنظیم قیمت‌ها در بازار عنوان کرد: برخلاف برخی شایعات منتشرشده جو آرامی در بازارهای آبادان و خرمشهر حاکم است و تمهیدات لازم برای خرید عید در بازار اندیشیده شده است.

موسوی با اشاره به نظارت بر بازار افزود: کالاهای موردنیاز مردم به‌وفور در بازار وجود دارد و کنترل لازم نیز صورت می‌گیرد.

وی گفت: بازرسان ما به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بر بازار نظارت می‌کنند تا مردم کمترین دغدغه‌ای نسبت به خرید عید نداشته باشند.

معاون اقتصادی و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: اتباع خارجی نیز می‌توانند از بازارهای منطقه آزاد اروند خریدهای خود را انجام دهند.

وی افزود:  ظرفیت‌های بازار در منطقه آزاد اروند بالا است و این بازار توان پاسخگویی نیازهای اتباع خارجی که به این منطقه وارد می‌شوند و ساکنین این منطقه را دارد.

موسوی اعلام کرد: مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به مراجع مربوطه اعلام و گزارش‌های خود را به ما منتقل کنند.

 

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 84