دیدار کارکنان مدیریت توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند با هنرمندان صنایع دستی

به مناسبت بیست خرداد هم زمان با روز جهانی و ملی صنایع دستی، پرسنل اداره توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، به دیدار تنی چند از هنرمندان این عرصه رفته و پای صحبت های آنها نشستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ شامگاه روز گذشته تنی چند از پرسنل مدیریت توسعه گردشگری و میراث فرهنگی این سازمان با همراهی رئیس میراث فرهنگی خرمشهر و آبادان، به دیدار فعالان عرصه صنایع دستی رفتند.
در این دیدار دوستانه از آموزشگاه صنایع دستی و هنرهای تجسمی سپیده اروندان و تعداد دیگری از واحدهای صنفی صنایع دستی در خرمشهر، این هیأت پای صحبت های هنرمندان نشستند و به ارائه برنامه های این مدیریت در راستای توانمند شدن هنرمندان بومی و هم فکری در جهت هرچه بهتر شدن کیفیت آثار تولیدی و فروش بیشتر ،پرداختند.
هدف اصلی از این دیدارها حمایت از تولیدات هنرمندان بومی با توجه به شعار سال مقام معظم رهبری که به حمایت از تولید ملی تأکید داشته اند و بررسی مشکلات فعالان این عرصه بود.
همچنین به مناسبت این روز اداره ی میراث فرهنگی آبادان و خرمشهر نیز از تمامی شهروندان جهت حمایت از تولید کنندگان صنایع دستی دعوت کرده تا از این مراکز دیدن کرده و از 15 درصد تخفیف فروش صنایع دستی که به مناسبت این روز در نظر گرفته شده، استفاده کنند.

Print Friendly, PDF & Email
تعداد بازدید: 147