فرم پیش ثبت نام درخواست اینترنت پرسرعت

تعداد بازدید: 4,197

آشنایی و پیش ثبت نام جهت فیبرنوری تا درب منازل (FTTH)
۱- مشخصات عمومی فیبرنوری تا درب منزل (FTTH)
  فیبر نوری یا تار نوری رشته باریک و بلندی از یک ماده شفاف بر پایه سلیس یا پلاستیک است که می تواند نوری را که از یکسرش به آن وارد شده از سر دیگر خارج نماید ، فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی می باشد. با فیبر نوری می توان داده های تصویر و صوت و داده های دیگر را به راحتی از کمترین پهنای باند تا پهنای باند ۱۰ و ۵۰ گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد.
امروزه مخابرات فیبر نوری بدلیل پهنای باند وسیعتر در مقایسه با کابل های مسی و تاخیر کمتر در مقایسه با مخابرات ماهواره ای از مهمترین ابراز انتقال اطلاعات محسوب می شود. فیبر نوری تاکنون معمولاً برای بخش هایی از شبکه در فواصل طولانی استفاده شده است اما کابل مسی بطور معمول برای بخش هایی از شبکه به سمت مشتری و برای دسترسی به مشتری استفاده شده است.
برای مثال در یک جعبه بر روی دیوار خانه ترمینال می شود، و این تنها ساختاری است که توسط فیبر نوری پیاده می شود و امکان اتصال پرسرعتر – ظرفیت و برد بیشتر نسبت به زوج سیم مسی و کابل کواکسیال دارا است.
یک زوج سیم رسانی مسی توانایی برد شش تماس تلفنی را دارد ولی یک زوج فیبر نوری می تواند ۲٫۵ میلیون تماس تلفنی را بصورت همزمان انتقال دهد، فیبر نوری واقعاً دارای پهنای باند نامحدودی است و با وجود اینکه پهنای باند فوق العاده زیادی دارد ولی در قیمت تقریباً با فناوری های کنونی یکسان است. این بستر زیرساخت ارتباطی که قابلیت تامین باند پهن و ارائه اینترنت پرسرعت و سرویس های نسل آینده و خدمات آنلاین را با کیفیت عالی دارد، امکان دسترسی به فواصل طولانی را دارد ، فیبر نوری بدلیل ارسال نور بجای امواج الکترومغناطیسی و الکتریکی امنیتی بالا داشته و بدلیل عدم تاثیر پذیری از عوامل محیطی و نویز کارایی بالاتری دارد ، و تعداد تکرار کننده های کمتری نیاز دارد.
منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند و شرکت مخابرات ایران در راه تامین نیازهای حال و آینده مشتریان خود بستر سازی جهت سرویس های موجود و آتی را با تامین زیرساخت دسترسی با فیبر نوری در دستور کار دارد، که بخش عمده آن در منطقه آزاد اروند آماده شده است و بخش هایی از منطقه آماده واگذاری می باشد و رونمایی رسمی آن به زودی انجام خواهد شد.

۲- خدمات ویژه در منطقه آزاد اروند :
الف ) رساندن فیبر نوری تا درب منازل بصورت رایگان برای اولین بار در کشور با همکاری مخابرات منطقه خوزستان و منطقه آزاد اروند
ب ) تخفیف ۱۵% هزینه ها بر بسته های اعلام شده توسط مخابرات تنها در منطقه آزاد اروند
ج ) تخفیف از محل عدم پرداخت مالیات در منطقه آزاد اروند
د ) فروش مودم های مخصوص فیبرنوری تا حدود ۴۰% ارزانتر از کل کشور با پرداخت در سه قسط
و ) پرداخت هزینه های سیم کشی داخلی در سه قسط
ن ) ارائه کلیه سرویس های ارزش افزوده مخصوص منطقه آزاد اروند بر روی بستر فیبر نوری

تلفن تماس راهنمایی و پاسخگویی : ۱۳۵

* مشاهده طرح ها و تعرفه های FTTH در منطقه آزاد اروند

فرم پیش ثبت نام درخواست اینترنت پرسرعت FTTH و VDSL

مشخصات فردی :

کد ملی خود را بدون خط فاصله وارد کنید.

شماره تلفن را بدون پیش کد وارد کنید.

یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.

آدرس دقیق پستی :

تعرفه ها یکسان میباشد این گزینه صرفاً جهت برنامه ریزی بهتر در نظر گرفته شده است.

به منظور بهره مندی از تخفیفات کارت شهروندی

آدرس پست الکترونیک فعال شما

کد پستی 10 رقمی را در این بخش وارد کنید

* ارزیابی و تجزیه و تحلیل تشخیص و تفکیک ربات از انسان

لطفا صبر کنید
Print Friendly, PDF & Email